Skoki ze spadochronem

skoki ze spadochronemSkoki ze spadochronem stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które cierpią na niedobór wrażeń i za wszelką cenę pragną podnieść sobie poziom adrenaliny. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję, warto zastanowić się, czy skoki ze spadochronem nie okażą się dla nas zbyt wielkim wysiłkiem i czy będziemy w stanie poradzić sobie z obciążeniem psychicznym. Nie należy bowiem zapominać, że tylko osoby silne psychiczne i odważne są w stanie podołać temu wyzwaniu.

Skoki ze spadochronem odbywają się pod okiem doświadczonego trenera. Kurs składa się z kilku części- pierwszą z nich jest szkolenie teoretyczne i wyjaśnienie kursantowi, na czym polega specyfika skoków. W dalszej części kursant przygotowuje się do skoku, zapoznaje ze sprzętem i ubraniem sportowym. Sam moment skoku wiąże się z wielkim napięciem psychicznym- wiele osób nie radzi sobie z tą sytuacją i w ostatniej chwili rezygnuje.

Niemniej, jeśli już zdecydujemy się na skok, winniśmy pamiętać o kilku sprawach technicznych. Prędkość spadania wynosi około 200 km/h- trudno więc zachować zimną krew i w odpowiednim momencie pociągnąć za sznurek. Otwarcie spadochronu powinno nastąpić w chwili, kiedy zbliżymy się do powierzchni ziemi na około 800-900 metrów. Tak naprawdę, dopiero w tym momencie przeżywamy najpiękniejsze chwile. Szybowanie w przestworzach dostarcza niezapomnianych wrażeń i pozwala oderwać się od codzienności- prawdopodobnie, to wpływa na coraz większą popularność skoków spadochronowych.

Emocje na spadochronie tylko na http://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem-w-trojmiescie/

Reklamy