Rejs balonem w przetworzach

rejs balonemLot balonem jest niesamowitym przeżyciem, dzięki któremu cały świat zatrzymuje się na moment, krajobraz nas otaczający zastyga nagle w całkowitym bezruchu a czas stoi w miejscu. W powietrzu czujemy unoszącą się przyjemną, błogą atmosferę relaksu, a także miłego spokoju, a widoczność sięga nawet do dwudziestu kilometrów. Balon jest najstarszym zabytkiem, który ma ponad dwieście lat, ale nie tylko, bo jest również bardzo romantycznym statek powietrzny.

Podróż balonem może być tylko dla nas, na wyłączność, a w balonie nie będzie nikogo oprócz pilota. Może być dla jednej tylko osoby lub dla dwojga osób, a nawet czasem dla kilku osób. Lecąc balonem mamy możliwość spędzenia romantycznych chwil, można się odprężyć i oczywiście podziwiać przepiękne widoki. Obecnie mamy możliwość wyboru jednej z najbardziej nam odpowiadających ofert dotyczących lotu balonem. Przygotowanie do takiego lotu balonem przeważnie trwa około godziny. Prawie tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem, który należy do naszego pilota na miejsce startu. Dlatego jeśli chcemy przeżyć tą bardzo przyjemną i ekscytującą przygodę powinno się zarezerwować gdzieś około trzech godzin swojego wolnego czasu na zrealizowanie tego przeżycia, z tego około godziny spędzamy w powietrzu. Niestety przelot balonem może odbyć się tylko wtedy, kiedy pozwolą nam na to warunki pogodowe, czyli nie może padać zbyt mocno, a szybkość wiatru nie może przekroczyć 15km/h, bez względu na porę roku. Latem loty balonem są najczęściej organizowane zaraz po wschodzie słońca lub około dwóch godzin przed zachodem słońca. Zimą możliwe są loty balonem w ciągu dnia. Taki lot balonem może być świetnym, romantycznym pomysłem dla bliskiej nam osoby z okazji rocznicy ślubu lub walentynek. Dzięki temu lotowi balonem możemy spojrzeć na świat z całkowicie innej perspektywy, a także wsłuchując się w delikatny szum wiatru, podziwiać te ekscytujące widoki znajdując się w koszu balonu, który majestatycznie sunie przez przestworza.

Taki prezent na pewno będzie wspominany mile przez bardzo długi czas, dodatkowo jeszcze, jeśli zrobimy zdjęcia tych pięknych otaczających nas widoków to wtedy nasze wspaniałe wspomnienia będzie można odświeżyć je oglądając.

Niesamowity lot balonem: http://prezentmarzen.com/lot-balonem-dla-dwojga-lublin/

Reklamy